ULA Video

Програмне забезпечення для автоматизованого аналізу відеоданих, отриманих з тисяч різних камер.

Що таке ULA Video?

Аналітична система ULA Video заснована на використанні сучасних технологій, які дозволяють швидко та ефективно зібрати, оцінити та проаналізувати інформацію, отриману з камер відеоспостереження, i використовувати її для прийняття відповідних рішень та оптимізації різноманітних процесів.
Що таке ULA Video
ico

Ця технологія дозволяє автоматично аналізувати відеопотоки з тисяч різних камер, які можуть знаходитись на відстані десятків і сотень кілометрів одна від одної, а також у віддалених районах.

Що таке ULA Video
Як працює ULA Video?
ULA використовує у своїй основі алгоритми машинного зору, що дозволяє знаходити та ідентифікувати:
 • Обличчя людей
 • Транспортні засоби
 • Предмети
 • Об'єкти
 • Події
 • Процеси
а також багато іншого, що потрапляє у поле зору камер відеоспостереження, та автоматично перетворювати отриману інформацію в таблиці, дашборди, графіки та будь-які інші форми звітів з лаконічно представленими статистичними даними.
Як працює ULA Video? Як працює ULA Video?
Алгоритми та нейронні мережі, об'єднані в даному програмному забезпеченні, можуть бути додатково навчені розпізнаванню спеціальних предметів i дій, якi не увійшли до базового функціоналу, що дозволяє адаптувати існуючий продукт під індивідуальні вимоги замовника з можливістю використання його у різних галузевих рішеннях.
Для чого потрібна ULA Video?
Програмне забезпечення ULA Video допомагає у вирішенні різних бізнес-завдань, таких як:
 1. Пошук певних предметів, об'єктів, транспорту та людей
  Пошук певних предметів, об'єктів, транспорту та людей
 2. Аналіз маркетингових активностей
  Аналіз маркетингових активностей
 3. Детекція будь-яких транспортних засобів і відстеження вантажів
  Детекція будь-яких транспортних засобів і відстеження вантажів
 4. Покращення якості та результатів роботи співробітників
  Покращення якості та результатів роботи співробітників
 5. Скорочення втрат, крадіжок та збитків та збільшення прибутку
  Скорочення втрат, крадіжок i збитків та збільшення прибутку
 6. Забезпечення безпеки та запобігання загрозам
  Забезпечення безпеки та запобігання загрозам
 7. Оптимізація різноманітних процесів і маршрутів
  Оптимізація різноманітних процесів
  і маршрутів
 8. Облік робочого часу персоналу
  Облік робочого часу персоналу
 9. Аналітика поведінки клієнтів і покращення якості обслуговування
  Аналітика поведінки клієнтів і покращення якості обслуговування
Функціональні можливості
відеоаналітики категорїї людей
Розпізнавання обличчя
Розпізнавання обличчя
Виявлення та розпізнавання обличчя людей на відео, включаючи визначення статевої та вікової групи, емоцій, деталей вигляду тощо.
Розпізнавання поведінки
Розпізнавання поведінки
Виявлення підозрілої поведінки на відео, такої як викрадення об'єктів, дітей або дорослих, підозрілий рух, підозрілі дії тощо, що може вказувати на можливі загрози або неправомірну діяльність.
Аналіз пасажиропотоку
Аналіз пасажиропотоку
виявлення та аналіз руху пасажирів на відео в місцях масового перебування, таких як аеропорти, вокзали, торгові центри тощо, для аналізу кількості людей, визначення популярних маршрутів, розподілу пасажирів, створення персональної реклами, покращення маркетингових стратегій та підвищення продажів.
Управління доступом
Управління доступом
Системи розпізнавання осіб можуть використовуватися для контролю доступу до будівель, офісів, складів та інших приміщень. Замість ключів, карт або паролів системи можуть використовувати розпізнавання осіб, що покращує безпеку та зручність для користувачів.
Аналіз емоцій
Аналіз емоцій
Виявлення настрою, виразів обличчя, жестів та інших ознак емоційної стану, в тому числі алкогольного або наркотичного сп'яніння. Це допомагає запобіганню конфліктних ситуацій між людьми, передчасному виявленню можливих інцидентів, а також дає розуміння загального емоційного стану та настрою суспільства.
Функціональні можливості
відеоаналітики категорїї транспорту
Аналіз траекторії об’єктів
Аналіз траекторії об’єктів
Відеоаналітика може аналізувати траєкторії руху об'єктів на відеозображеннях для отримання статистичної інформації, такої як середня швидкість, кількість об'єктів, щільність трафіку, зупинки, повороти, часові інтервали між об'єктами тощо.
Розпізнавання дорожніх знаків
Розпізнавання дорожніх знаків
Виявлення та розпізнавання дорожніх знаків на відео, таких як знаки з обмеженнями швидкості, знаки заборони, знаки напрямку руху тощо, а також виявлення місць їх відсутності або пошкодження.
Аналіз автомобілів
Аналіз автомобілів
Виявлення та аналіз характеристик автомобілів на відео, таких як марка, модель, кольори, номерні знаки, різні аспекти руху, такі як швидкість, напрямок, тип транспортного засобу тощо.
Детекція інцидентів
Детекція інцидентів
Виявлення аварій, падінь, різких змін у русі об'єктів на відео, порушення правил дорожнього руху забезпечення автоматичного сповіщення або взаємодії зі службами безпеки або екстреної допомоги.
Відеоаналіз трафіку
Відеоаналіз трафіку
Відстеження руху транспорту у реальному часі, щоб оптимізувати керування трафіком, підвищити безпеку дорожнього руху та покращити загальну ефективність інфраструктури.
Функціональні можливості
відеоаналітики категорїї об’єктів
Розпізнавання об'єктів
Розпізнавання об'єктів
Розпізнавання об'єктів, таких як засоби захисту (маски, взуття, каски тощо), зброя, автомобілі, велосипеди, номерні знаки, транспортні засоби, тварини, різноманітні предмети.
Виявлення відсутності
Виявлення відсутності
Виявлення відсутності об'єктів або активності на відео в заданих зонах або протягом певного часу, що може бути корисним для виявлення втрати об'єктів, неправомірної діяльності, втрати сигналу тощо.
Спостереження за об’єктами
Спостереження за об’єктами
Відслідковування певних об'єктів або категорій об'єктів на відео для виявлення небезпечних або небажаних об'єктів, забутих або вкрадених речей, виявлення статичних об'єктів або певних активностей, таких як падіння, зіткнення, а токож для відстеження заборонених предметів.
Класифікація об’єктів
Класифікація об’єктів
Аналітика може класифікувати об'єкти на відеозображеннях на основі їх типу, такого як легкові автомобілі, вантажівки, мотоцикли, або на основі інших атрибутів, таких як колір, розмір, форма і т.д.
Пошук об’єктів
Пошук об’єктів
Відеоаналітика може виконувати пошук об'єктів на відео з урахуванням заданих параметрів, таких як колір, форма, розмір та інші атрибути, що може бути корисним, наприклад, для пошуку загублених об'єктів або аналізу минулих подій, визначення маршрутів руху, відстеження тривалості перебування в певних зонах тощо.
Переваги ULA Video
 • Можливість донавчання:

  Систему ULA Video можна донавчати визначати специфічні об'єкти, наприклад, виявлення військової техніки та її класифікація, виявлення різноманітних об'єктів інфраструктури тощо.

 • Швидка обробка даних:

  ULA Video має високу швидкість обробки офлайн та онлайн відеофайлів і фото завдяки використанню сучасних технологій обробки великих обсягів даних.

 • Висока точність аналітики:

  Поліпшення якості розпізнавання об'єктів, транспорту або людей на основі повторних появ у кадрі на будь-якій камері, підключеній до ULA Video.

 • Гнучкість і масштабованість:

  ULA Video має розподілену дворівневу архітектуру, яка дозволяє настроювати систему під конкретні потреби замовника та масштабувати її за потреби.

 • Широкий функціонал:

  ULA Video може не тільки розпізнавати об'єкти, але й аналізувати їх дії, визначати їхню поведінку, розмір, форму, рахувати кількість об'єктів, що дозволяє вирішувати різні завдання, пов'язані з безпекою, моніторингом та управлінням процесами.

 • Інтеграція з іншими системами:

  ULA Video має можливість інтеграції з будь-якими системами замовника (системи відеоспостереження або контроля управляння доступа) для автоматизації бізнес-процесів або обміну інформацією в режимі "сервер-сервер", що значно прискорює обробку даних.

Наші спеціалісти готові провести презентацію

у зручний для Вас час, враховуючи потреби та особливості саме Вашого проєкту.

ЗАМОВИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Ми використовуємо файли cookie, для покращення функціональності нашого сайту. Детальніше про це читайте в Політиці конфіденційності

Ok
No