Про нас

команда відповідальних професіоналів, котрі знають свою справу

Хто ми
Хто ми
Компанія LANTEC понад 23 роки займається інтеграцією комп'ютерних систем і програмного забезпечення в єдині інформаційні рішення, а також разробляє та створює власні аналітичні системи.
Місія
Місія
Ми забезпечуємо українські компанії та організації кращими ІТ-рішеннями та аналітичними центрами для автоматизації всіх напрямків життєдіяльності суспільства.
Стратегія
Стратегія
Впровадження уніфікованої аналітичної системи ULA для поліпшення якості контролю та управління будь-якою сферою життя людей на території будь-якого масштабу.

Історія створення

Великі міста завжди були рушійною силою в розвитку технологій, зокрема у сфері забезпечення безпеки громадян. Перед сучасними містами постає багато проблем: поєднати безпеку та комфорт, соціальну захищеність жителів міста з розвиненою інфраструктурою та інноваційними технологіями.
Система ULA (Unified Lantec Analytics) покликана створити умови, за якими мешканці міст регіону почуватимуться безпечно завдяки поєднанню комплексного та стратегічного підходів, світовим технологічним досягненням, широкому залученню обласної та міської влади, громадськості до створення інтелектуальних систем відеоспостереження.
Сучасне місто – плацдарм для ефективного розвитку економіки країни,
осередок науки та культури, важлива складова для впровадження
інновацій, що потребує надійного захисту.
Система ULA (Unified Lantec Analytics)
ULA Video від компанії LANTEC
Здавалося, що війна відкинула впровадження інновацій у Донецькій області на декілька десятиліть.
Проте, саме за ініціативою поліції Донецької області з січня 2016 року зусиллями згуртованої та невеликої команди закладено перші цеглини інтелектуальної концепції безпеки – єдиний аналітичний сервісний центр (UASC), програмним забезпеченням якого була уніфікована аналітична система ULA Video від компанії LANTEC.
У 2016 році була впроваджена високоефективна програма безпеки
на основі ULA VIDEO у місті Маріуполь, яка була реалізована спільно з
місцевою поліцією. Через бойові дії та окупацію міста армією РФ, програму
довелося призупинити.

Наші спеціалісти готові провести презентацію

у зручний для Вас час, враховуючи потреби та особливості саме Вашого проєкту.

ЗАМОВИТИ ПРЕЗЕНТАЦІЮ

Ми використовуємо файли cookie, для покращення функціональності нашого сайту. Детальніше про це читайте в Політиці конфіденційності

Ok
No