ULA Video робить логістику ефективнішою та більш безпечною

 news

ULA Video робить логістику ефективнішою та більш безпечною

ULA Video – українська інноваційна аналітична система, яка відкриває нові можливості для оптимізації процесів логістики. Система у реальному часі допомагає одночасно в управлінні та моніторингу території, а також забезпечує безпеку об'єктів та персоналу.

ULA Video вирішує ряд важливих бізнес-задач:

 • ULA Video допомагає оптимально використовувати простір на складі.
 • Система дозволяє аналізувати роботу техніки та транспортних засобів і відстежувати вантажі.
 • ULA Video допомагає підвищити безпеку праці та покращити результати роботи співробітників. Вона запобігає потенційним загрозам та підвищує безпеку людей та об'єктів.
 • ULA Video автоматично визнає кількість та номери транспортних засобів, що полегшує контроль та облік.

Сценарії застосування системи ULA Video для забезпечення безпеки включають: 

 • Виявлення спроб проникнення на територію та реагування на порушення безпеки.
 • Ідентифікація працівників та контроль доступу, а також моніторинг і аналіз відвідувань робочих та технологічних приміщень сторонніми особами.
 • Запобігання несанкціонованому доступу до небезпечних або обмежених зон.
 • Реагування на аварійні ситуації та автоматичне сповіщення відповідних аварійних та рятувальних служб.
 • Аналізує рух товарів та виявляє незвичайні зміни, що можуть вказувати на втрати, крадіжки або пошкодження товарів.
 • ULA Video створює нові стандарти ефективності та безпеки у сфері логістики, допомагаючи підвищити ефективність бізнесу та захистити цінні ресурси.

Замовити презентацію ULA Video

Можливі сценарії застосування ULA Video для порту

 • Контроль за судами в портовій зоні.

Розпізнавання видів і кількості суден у порту, відстеження прибуття та відходу суден, аналіз ефективності роботи портових кранів та іншого обладнання. Це допомагає покращити планування та зменшити час розвантаження-завантаження та знаходження суден в порту.

 • Аналіз вантажних операцій.

Детекція номерів контейнерів, відстеження їх завантаження та розвантаження, виявлення пошкодження або втрати вантажів. Це допомагає в оптимізації процесу обробки вантажів і зниженню операційних витрат.

 • Управління транспортними засобами

Відстеження розташування та руху будь-яких транспортних засобів та робітників на території порту.
Це сприяє оптимізації маршрутів, більш ефективному розподілу вантажів, керуванню часом доставки та скороченню затримок. А також забезпечувати безпеку роботи інфраструктури, робітників та відвідувачів.

 • Моніторинг і прогнозування завантаженості порту.

Аналіз даних про потоки вантажів, використання інфраструктури та загальної продуктивності порту. Це допомагає приймати зважені рішення щодо планування ресурсів, прогнозування попиту та адаптації до умов, що змінюються.

Можливі сценарії застосування ULA Video для залізниці

Автоматичне розпізнавання номерів і класифікації вагонів. Детекція типу вагонів, їх кількості, номерів, а також порядок розміщення на території та заходження вагонів на кожний етап технологічного процессу. Це дозволяє автоматизувати та значно прискорити процеси прийому вагонних вантажів і зменшити кількість ручних операцій та помилок через людський фактор.


Моніторинг вантажно-розвантажувальних операцій. Відстеження операцій з переміщення вантажів на території логістичного центру, контроль правильності виконання операцій та визначення часу, що витрачається на кожний етап. Це допомагає оптимізувати процеси навантаження та розвантаження, скоротити час виконання операцій та покращити пропускну спроможність логістичного центру.


Оптимізація планування та управління ресурсами. Аналіз відеоданих дозволяє виявляти вузькі місця в процесі обробки вантажів, оптимізувати розподіл ресурсів, таких як платформи, крани або персонал, та прогнозувати потреби в ресурсах на основі об'єктивних даних. Це допомагає знизити витрати, покращити використання ресурсів і скоротити час обробки вантажів.


Управління запасами та інвентаризація. Моніторинг кількості та стану вантажів, контроль їх розміщення на всій території складу та автоматична реєстрація змін в інвентарних даних. Це дозволяє точно визначити наявність і розташування вантажів, запобігати втратам або недостачам, а також оптимізувати процеси інвентаризації та планування замовлень.


Попередження аварійних ситуацій і підвищення рівня безпеки. Виявлення потенційно небезпечних ситуацій, таких як зіткнення, падіння вантажів, незаконний доступ, несанкціоноване переміщення вантажів або інші порушення безпеки. Це дозволяє оперативно реагувати на потенційні загрози, запобігати крадіжкам, аваріям, вандалізму або нещасним випадкам, а також підвищувати загальну безпеку центру.

Можливі сценарії застосування ULA Video для транспорту


Ідентифікація транспортних засобів. Автоматичне розпізнавання номерів автомобілів, марок і кольорів, а також іншої інформації про транспортні засоби. Це дозволяє автоматично керувати доступом до території логістичного центру, контролювати час перебування транспорту, відстежувати доставки та покращити загальну прозорість процесів.


Оптимізація руху транспорту. Відстеження розташування та аналіз потоків транспортних засобів на території логістичного центру. Це дозволяє оптимізувати маршрути доставки, розподілити транспортні ресурси та скоротити час на доставку вантажів.


Виявлення аварій і проблемних ситуацій. Автоматичне виявлення та фіксація різних типів інцидентів, таких як падіння вантажу, пожежі чи аварії на території логістичного центру. Це може бути важливим інструментом для розслідування подій, вирішення спорів або навчання персоналу. Також це дозволяє оперативно реагувати на такі ситуації та мінімізувати потенційні збитки.


Оптимізація паркування. Моніторинг використання паркувальних місць на території логістичного центру. Це дозволяє оптимізувати розподіл паркомісць, покращити ефективність використання простору та уникнути заторів у зонах паркування.


Підвищення рівня безпеки. Виявлення порушень правил дорожнього руху, небезпечних ситуацій і незвичайної поведінки транспортних засобів, контроль швидкості руху транспорту та дотримання зон безпеки. Це допомагає запобігти аваріям, зменшити кількість порушень, а також підвищити рівень безпеки працівників і відвідувачів логістичного центру.

Ми використовуємо файли cookie, для покращення функціональності нашого сайту. Детальніше про це читайте в Політиці конфіденційності

Ok
No