Smart Parking – необхідна складова Розумних міст

 news

Smart Parking – необхідна складова Розумних міст

Затори, забруднення повітря викидами від транспорту та проблеми з місцями для паркування - це неповний перелік проблем з якими стикаються мешканці міст. Одним із рішень цих проблем є сучасні автоматизовані програмні комплекси Smart Parking.
Інноваційні технології все частіше зустрічаються у європейських мегаполісах. Популярність інтелектуальних систем паркування зростає також і в українських містах.
ULA Smart Parking допомагає водіям знайти вільне місце для паркування. Одна з функцій - виявлення вільних місць для паркування та надсилання інформації водіям через мобільний додаток. Завдяки нашому рішенню водії набагато швидше знайдуть місце для паркування - це заощадить час та гроші.

Автоматизований програмний комплекс для роботи паркувальної інфраструктури є гарним прикладом сучасних технологій Розумного міста. Платформа ULA здійснює миттєву відеоаналітику та надає інформацію про ситуацію на парковках водіям та інспекторам. Рішення ULA Smart Parking викликає зацікавлення клієнтів у невеликих містах, а також на комерційному ринку, включно з торговими мережами.

Платформа ULA Smart Parking використовує різні типи виявлення. Ми забезпечуємо гнучкість, створюємо гібридні рішення, адаптовані до стандартів, оптимальні з точки зору вартості та зручності. Ми використовуємо оригінальну концепцію, засновану на інтелектуальній відеоаналітиці. Завдяки цьому, управління паркуванням або формування політики паркування може ґрунтуватися на реальних даних. Це призводить до поліпшення управління громадським простором: скорочення трафіку, зменшення забруднення повітря та підвищення ефективності комерційних автостоянок.