Установка відеоспостереження: про що потрібно знати

Відеоспостереження здійснюється за допомогою цифрових IP-камер, підключених до ІКТ мереж. Це сучасна технологія, яка розвивається дуже динамічно. Системи відеоспостереження дозволяють підвищити безпеку того чи іншого об'єкта, знизити трудовитрати і підвищити ефективність діяльності в багатьох сферах бізнесу. Відеоспостереження застосовується в торгових центрах, гіпермаркетах, школах, компаніях, на вулицях, автостоянках, а також в приватних і багатоквартирних будинках.

Це рішення є частиною сучасних систем безпеки. Відеоспостереження дозволяє відстежувати події, записані камерами на відстані. Отримана інформація передається і приймається у центрі управління.

Вже на етапі проектування слід пам'ятати, що системи відеоспостереження розрізняються ступенем складності - від однієї до сотень камер.

Під час монтажу складних систем відеоспостереження використовуються сотні камер. Така система використовує мережеві камери.

Система відеоспостереження часто є частиною інших систем безпеки. Найчастіше це розумне місто або розумний будинок. Крім того, наявність системи відеоспостереження у громадських приміщеннях дозволяє оперативно і правильно реагувати на події службі безпеки або технічному персоналу.

Монтаж відеоспостереження важливий у забезпеченні безпеки об'єктів, щоб скористатися всіма перевагами такої установки, її необхідно виконати правильно. Правильне розташування камер, комплексна установка та налаштування всього обладнання - запорука успіху. Якщо ви роздумуєте про встановлення відеоспостереження, це дуже хороше рішення.

Комплексний монтаж відеоспостереження складається з:

 • Візуальне планування системи відеоспостереження - виїзд на місце для адаптації рішення під потреби клієнта
 • Підбір камер, адаптованих до індивідуальних потреб
 • Монтаж камер
 • Налагодження та установка ПО на пристроях клієнта: планшеті, смартфоні, комп'ютері
 • Навчання відеоспостереженню


Програмне забезпечення - один з найважливіших елементів установки камер відеоспостереження. Серед безлічі переваг цього рішення слід виділити, автоматичне повідомлення оператора та людей поза об'єктом моніторингу про події.

Чому важлива правильна установка камер спостереження? В епоху актів вандалізму, крадіжок цінних речей або насильства система відеоспостереження є незамінним інструментом. З одного боку, вона відлякує потенційних злочинців, з іншого - документує ситуації. Сьогодні безпека - дефіцитний продукт. Підтримка його на високому рівні вимагає одночасного контролю над багатьма локаціями. Установка систем відеоспостереження - найкраща альтернатива фізичному захисту. Відеоспостереження працює цілодобово та надійно, ним можна управляти і вільно програмувати і до нього можна отримати доступ з будь-якої точки світу, завдяки підключенню до Інтернету.

Обираючи відеоспостереження під ключ, ви отримуєте безпеку людей і майна. Незалежно від місця, часу доби і розміру об'єкта. Система відеоспостереження дозволяє здійснювати постійний контроль над входами, виходами, приміщеннями, а також моніторинг за людьми, що знаходяться в них. Маючи чітке зображення, ви можете вжити заходів, що відповідають ситуації, і таким чином уникнути багатьох небезпечних ситуацій.

Де можна встановити відеоспостереження? Системи відеоспостереження можна встановити у будь-якому місці - в закритих приміщеннях, напіввідкритих та відкритих просторах: в офісах, магазинах, складах, школах, лікарнях, торгових центрах, автозаправних станціях, а також в приватних будинках, на автостоянках та ін.

Системи відеоспостереження стають все більш поширеним інструментом, що використовуються в громадських і приватних приміщеннях. Завдяки передовим технологіям, сучасній конструкції приладів технічного зору і відповідним проєктам, контрольоване місце не тільки краще захищене, а й може надати багато цінної інформації.

Переваги сучасного відеоспостереження оцінили:

 • державні установи,
 • муніципальні і комунальні служби
 • поліція і суди
 • галереї, музеї, виставки
 • університети, школи
 • спортивні і розважальні об'єкти
 • підприємства
 • медичні установи, центри здоров'я
 • автосалони
 • магазини і торгові центри
 • автостоянки
 • конференц-центри, готелі, пансіонати, хостели
 • житлові комплекси.


Команда ULA займаємося проектуванням протягом багатьох років і створює рішення для відеоспостереження з використанням передових технічних і апаратних рішень від Micro Focus IDOL.

Що нас виділяє

Установка відеоспостереження виконується кваліфікованими фахівцями з технічної безпеки. Монтаж системи спостереження відрізняються високим технічним стандартом, якістю матеріалів і пристроїв, довговічністю і високою безпекою використання.

Сучасні рішення і модульна конструкція дозволяють легко і недорого провести модернізацію у майбутньому, коли виникне необхідність у розширенні існуючої системи моніторингу через необхідність спостереження за новими об'єктами.

Ми використовуємо файли cookie, для покращення функціональності нашого сайту. Детальніше про це читайте в Політиці конфіденційності

Ok
No