Розумна парковка та її переваги

Розумна парковка об'єднує управління, оплату і аналітику, а також інші додаткові послуги і опції. Це робить комплексне рішення ULA SmartParking лідером галузі у сфері технологій і парковок. Наше рішення володіє простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що дозволить гнучко налаштувати управління паркуванням. За допомогою додатка керуйте і налаштовуйте дані про межі парковки, графіку роботи, а також вартості.

В епоху штучного інтелекту і екосистем розумних міст розумна парковка і відповідні інноваційні рішення необхідні для створення більш самодостатніх міст майбутнього.

Функціональні можливості розумної парковки дозволяють легко підключати обладнання для автоматичного паркування, а саме: паркомати з прийомом безготівкових платежів, автоматичні шлагбауми, датчики руху, камери відеоспостереження.

Унікальні технологічні рішення із застосуванням нейронних мереж і машинного зору оптимізують стандартні процеси роботи паркінгу. Завдяки інтелектуальній системі автоматичного паркування, користувачі отримають можливість здійснювати пошук і бронювати вільні місця для свого автомобіля, а також моніторити час закінчення дії паркувальної сесії. Одна з особливостей smart парковки - обов'язкова реєстрація, яка дозволить ідентифікувати транспортний засіб і його власника. ULA SmartParking дозволить поліпшити систему оплати та бронювання, а також контролювати порушників.

ULA SmartParking - відмінний інструмент для збільшення доходів від парковок в торгових центрах, який також покращує загальне враження і задоволеність клієнтів, які приїжджають на автомобілі. Надаючи точну інформацію про зайнятість парковки, інтелектуальна система автоматичного паркування може також направляти водіїв до незайнятого місця і економити їх час та нерви. Адже якщо вибрати самий дратівливий момент для водіїв - це буде пошук місця для паркування у місті. Однак розумні рішення можуть допомогти змінити цю ситуацію.

Устаткування автоматичного паркування дозволяє надавати інформацію про вільні паркувальні місця на світлодіодних навігаційних панелях, розміщених біля входу в торговий центр.

Види порушень, про які мобільний додаток ULA може автоматично повідомляти службу безпеки:

  • погано припаркований автомобіль;
  • підозріла поведінка людей на стоянці.


Стандартні функції також включають докладну статистику використання парковки, контроль максимального часу паркування та взаємозв'язок платіжних систем, щоб зробити оплату за парковку більш простою і зручною.

Компоненти системи ULA SmartParking дозволяють проінформувати операторів парковок про час стоянки транспортних засобів, перевіряти, чи не перевищують вони заздалегідь встановлений ліміт часу паркування і т. п.

Перш ніж купити систему автоматичного паркування, необхідно ретельно вивчити і проаналізувати деякі аспекти її впровадження.

На ринок розумних парковок значно вплинув розвиток технологій відеоспостереження. Штучний інтелект і глибоке машинне навчання, дозволяють створювати більш адаптовані системи, здатні задовольнити потреби різних зацікавлених сторін: водіїв, які хочуть швидко знайти місця, і операторів парковок, які хочуть максимально збільшити заповнюваність парковок і поліпшити якість обслуговування клієнтів, місцевої влади, яка хоче максимально використовувати громадські місця.

Таким чином, процес паркування з роками еволюціонував від «традиційної моделі», яка не пропонує нічого, крім класичної оренди місця з ручним керуванням, до тих технологій, які ми маємо сьогодні. Розумні парковки дозволяють водіям самостійно переміщатися по всьому процесу парковки - від запиту статусу зайнятості місця до оформлення талонів і оплати послуги.

Але можливості автоматичного паркування на цьому не закінчуються. Нові програмні рішення пропонують цілий ряд розширених послуг, включаючи:

  • більш детальний моніторинг наявності місць
  • оптимізація простору
  • попереднє бронювання парковки
  • динамічне ціноутворення і оптимізація політики в залежності від часу і використання
  • забезпечення безпеки, таке як виявлення порушень платежів і прострочення
  • інтегрована оплата
  • рутинні послуги, такі як звітність, віддалене налаштування і сервісне обслуговування системи.


Згідно з останніми дослідженнями, застосування системи автоматичного паркування знижує обсяг трафіку на 8%, викиди газу на 40%, кілометраж, пройдений автомобілем до парковки на 30% і час, що витрачається на парковку на 43%.

Ми використовуємо файли cookie, для покращення функціональності нашого сайту. Детальніше про це читайте в Політиці конфіденційності

Ok
No